Клининговая компания Clean Life Суми

image
image
image
image
Clean Life

Часті питання

Термінове прибирання доступне день у день за наявності вільних прибиральників

Так, ми працюємо без посередників та не залучаємо третіх осіб для прибирання приміщень. Ми маємо власний штат прибиральників.

Вартість залежить від параметрів квартири та додаткових послуг. Ви можете дізнатися вартість, використовуючи калькулятор і розрахувати ціну самостійно, або зателефонувати менеджеру та дізнатися вартість по телефону.

Прибирання однокімнатної квартири – 4-6 годин. Прибирання двокімнатної квартири 5-7 годин. Прибирання трикімнатної квартири 6-8 годин. Точний час можна сказати після огляду квартири.

Так, ви можете замовити прибирання у вихідні дні.

Так звичайно. Ці послуги виконуються різними бригадами фахівців. Вам необхідно на етапі оформлення заявки заздалегідь акцентувати, що вам потрібне прибирання разом із хімчисткою. Ми підготуємо все необхідне та приїдемо на виконання роботи

Оптимальний варіант оформлення замовлення – це за 2-3 дні. За наявності вільних місць можливий терміновий виїзд у день звернення. Актуальну інформацію уточнюйте у менеджера.

Орієнтовно 1-3 години. Тривалість хімчистки безпосередньо пов'язана з кількістю меблів, її розмірами, ступенем забрудненості і складністю плям.

Після хімчистки м'які меблі сохнуть орієнтовно 3-5 годин у природному режимі. Тривалість залежить від матеріалу оббивки, наповнювача, температури у приміщенні. Після попереднього огляду фахівець озвучить точний час сушіння. Щоб не чекати, ви можете відразу додатково замовити сушіння і в результаті отримаєте абсолютно сухі меблі після завершення хімчистки..

Так, якщо ми встановлюємо час збору. Наприклад із 17:00-21:00. Якщо Ви, це платна послуга (по місту 200 грн.)

image
Онлайн форма для замовлення

Залишити заявку

image
image
image
image
image